Reakce našich zákazníků

Podělte se s námi o své zkušenosti s Kouzelným čtením! Napište nám o jednotlivých knížkách, o tom, jak je používáte a zda-li vás baví. Inspirujte ostatní svými nápady nebo jenom poraďte, kterou z knih vybrat...

 

Knihy s nápadem
a prostorem pro objevování

"Vaši knihu a tužku máme asi týden. Dostal ji syn ke 4. narozeninám a i druhý, dvouletý, je pochopitelně nadšen. Zato já nadšena nebyla zprvu vůbec ;) (dárek mu dala švagrová), mám z technologií a jejich vlivu na malé děti spíš strach. Nicméně, můj názor se dost mění, když sleduji, jak vše funguje a jak se tím baví. Že totiž nejde o vizuální médium, ale spíš o rádio na ovládání, to je velký rozdíl oproti tabletům. Navíc, samotná kniha, zvířata, je prostě pěkná. Nechtěla bych dávat dětem věci, které mají suplovat čas s rodiči, a proto se mne nejdřív dotklo, že si s tužkou mají číst, když já nemůžu. Já totiž můžu a chci! Však. Čtou si s ní jinak. Vyměňují si ji, malý šťastně zkouší zvuky, starší si rád dává kvíz. Přitom koukají do knihy a ne na videa a monitor, mačkají se i s kamarády kolem té knihy. Jsem pořád opatrná v hodnocení, nechtěla bych, aby takové byly úplně všechny knihy. Jako cesta moderních technologii k dětem se mi to ale velmi líbí. Díky za to, velmi oceňuji čistě zvukovou stránku pomůcky. Přeji radostné tvoření, stále dost citu pro dobrou věc a tedy s citem pro děti, které nechceme jen zabavit, odložit, a kterým jistě moderní doba nikam neuteče. Knihy jsou nádherná radostná hmatová věc, nebojte se prosím alternativních ilustrátorů, originálního pojetí, kolem mne žijí spousty dětí, které zbožňují knihy zajímavé, autorské, v pastelových barvách či bezbarvé, prostě knihy s nápadem a prostorem pro objevování."

Zuzana Š.

 

Elektronická "hračka"
se smysluplným využitím

"Dobrý den, ráda bych ocenila myšlenku těchto krásných knih! Jsem maximálně spokojená, asi je to první elektronická "hračka", která má smysluplné využití pro naše děti. Je to také vidět. Zatímco Furby byl v kurzu asi tak měsíc, ke kouzelné tužce a knížkám se děti vrací neustále..." 

Jaroslava P.

Napsali jste nám o Kouzelném čtení!

 

Obrázky zvířat
jsou překrásné

"Dobrý den Kouzelné čtení, zakoupili jsme si Svět zvířat a jsme úplně nadšení, moc se nám líbí. Všichni naši známí jsou z knížky také nadšení - obrázky zvířat jsou prostě překrásné! Máme i pohádku, ta je také krásná, ale na zvířata nemá :-) Je to proste nádherné-moc se Vám to povedlo!" 

Vendula S.

 

Ježíšek bude muset
přinést ještě jednu tužku

"Dobrý den, nejdřív musím říci, že kouzelné čtení je super věc. Děti to moc baví. Máme akorát 1 pero a myslela jsem, že to bude stačit, ale nestačí:-) Vypadá to, že Ježíšek bude muset přinést ještě jedno... Nově vydávané knihy vypadají dobře, rádi vyzkoušíme. Děkuji a přeji mnoho "kouzelných" úspěchů!" 

Marcela B.

Pomůcka speciálních
pedagogů

"Hezký den, v obchodě jsem se seznámila s vaším projektem "Kouzelné čtení" a byla jsem nadšena, že vůbec něco takového existuje. Jsem speciální pedagog a mám v pěstounské péči autistické dítě s vyším stupněm postižení kognitivních dovedností. Nejoblíbenější "hračky" pro něj jsou právě ty, které dokáží nějakým způsobem reprodukovat, vydávat zvuky či je v nich zabudovaná jakákoliv interaktivita. Nevím, zda jste uvažovali o rozšíření cílové skupiny, ale mým osobním názorem je, že by se technologie kouzelné tužky dala výborně využít jako interaktivní pomůcka pro děti s jakýmkoliv znevýhodněním či s narušenou komunikací. Osobně jsem už teď vaším zákazníkem, pokud budete rozšiřovat sortiment v podobném duchu, budu ráda, když mě budete informovat." 

Zdravím M. H.

 

Užíváme si hravé učení
i mnoho legrace

Dobrý den, děkujeme všem zúčastněným za realizaci výborného nápadu. Zakoupili jsme Elektronickou Albi tužku a knihy, jsou z nich nadšené nejenom děti, ale i dospělí. Užíváme si nejenom poznávání a hravého učení, ale i mnoho legrace. Přejeme vám mnoho dobrých nápadů!

Za kolektiv dětí a paní učitelek z MŠ Přibyslav Martina A.

 
 

CHCETE DÁREK K ALBI TUŽCE?

Zadejte dárkový kód z krabice, pošleme Vám dárek zdarma!

Dárkový kód je v každé krabici s elektronickou ALBI tužkou. Kód lze uplatnit pouze jednou, po vyplnění údajů Vám zašleme dárek zdarma!

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *