ALBI TUŽKA 2.0 A EVROPA NA TALÍŘI

6+
 

Interaktivní mluvící dětská kniha Evropa na talíři s elektronickou Albi tužkou 2.0 z edice Kouzelné čtení zavede děti do evropských kuchyní.

kód produktu: 23870 koupit u albi

Popis produktu

 

Funguje s Kouzelným čtením
Nová Albi tužka 2.0 je kompatibilní se všemi produkty z edice Kouzelné čtení a Tolki. 

 

Interaktivní mluvící dětská kniha Evropa na talíři s elektronickou Albi tužkou 2.0 z edice Kouzelné čtení zavede děti od 6 let do kuchyní nejznámějších evropských zemí a představí jim typické místní pokrmy.

V knize nechybí barevné ilustrace, zajímavé dialogy ani vědomostní kvízy na ověření vašich znalostí. 

Sourozenci Laura a Oliver milují cestování. Proto se vydali na cestu po evropských zemích, do kterých je pozvali jejich kamarádi šéfkuchaři. Přidejte se k nim a zjistíte, na čem si pochutnávají v Itálii, Francii, Španělsku, Velké Británii, Švédsku, Maďarsku nebo Řecku. Navíc si s nimi můžete jejich nejoblíbenější recepty i uvařit. Knížku plnou jídla, vtipu a cestování pro vás připravila zkušená rodičovská a foodblogerská dvojka Kuba a Blanka.

Nejnovější verze elektronické Albi tužky 2.0 je plná inovací. Kromě výkonejší baterie má navíc ergonomický úchop a funkci Bluetooth, kterou lze využít k bezdrátovému připojení sluchátek či reproduktorů.

PARAMETRY PRODUKTU

Přes 2 500 zvuků a textů namluvili Matěj Ruppert, Michaela Maurerová, Martin Písařík, Matylda Königová a Petr Kult.
ISBN 978-80-88403-09-8

Ilustrace: Jan Laštovička
Text: Kublanka
Odborná korektura: Lukáš Uher

Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.

Sada Albi tužka 2.0 a Evropa na talíři obsahuje: Elektronickou Albi tužku 2.0, knihu Evropa na talíři, nabíječku, USB-C kabel, Průvodce Kouzelným čtením (stáhnout zde), 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti a Audio blok.

Sada neobsahuje stojánek na tužku.

Technická specifikace: 16 GB paměťová karta (lze vložit vlastní SD kartu s kapacitou až 32 GB); USB 2.0 vysokorychlostní připojení; vestavěná dobíjecí baterie Li-ion 400 mAh / 3,7 V; nabíječka 500 mA/5 V; bluetooth pro připojení sluchátek nebo reproduktoru.

 

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *