ČASOPIS KOUZELNÉ ČTENÍ - ČÍSLO 7

3-7
 

V sedmém čísle časopisu pojedete s Emou a Albertem na výlet vlakem, zajdete si na houby a dozvíte se, který domácí mazlíček je pro vás nejvhodnější.

kód produktu: 14372 koupit u albi

Popis produktu

První časopis, který mluví! Ponořte se naplno do světa Kouzelného čtení s časopisem, který poučí i pobaví. Na jeho stránkách vás budou provázet sourozenci Ema a Albert. 

V tomto čísle s nimi pojedete na výlet vlakem, zajdete si na houby, dozvíte se, který domácí mazlíček je pro vás nejvhodnější, zacvičíte si během čištění zubů a při hře se skládačkou zjistíte, jak by vypadal klokan se lví hlavou.

Zábavu, kterou nabízí knihy a hry nyní najdete na jednom místě. Kromě toho si děti mohou zacvičit jógu se zvířátky, zažít komiksové dobrodružství s Emou a Albertem, pomoct papouškovi vyřešit detektivní případ, nebo si procvičit mozek nad kvízy a jemnou motoriku při tvoření a plnění úkolů.

V časopise najdete několik stálých rubrik – mezi nimi detektivní příběh, komiks, vaření, cvičení, obrázkové čtení s úkolem nebo angličtinu. Součástí každého čísla je také hra a vystřihovací aktivita. 

Díky kvalitnímu papíru, na kterém je časopis vytištěn, je možné do něj také malovat. Aby však tužka mohla mluvit, je důležité nepřekrýt tmavou barvou ta místa, která k tomu nejsou dle zadání jednotlivých rubrik určená. 

I sedmé číslo časopisu obsahuje přes 1000 zvuků a replik.

Vydání: Léto 2022, Praha
Čtvrtletník, ročník 3.
ISSN 2695-0189

Ilustrace: Lenka Dřízhalová, Alžběta Zatloukalová Göbelová, Alexandra Májová, Gabriela Hloz, Milan Starý 
Titulní ilustrace: Alžběta Zatloukalová Göbelová
Texty: Blanka Kardová, Lucie Krystlíková, Martina Ležáková, Alexandra Lopez-Nadal, Šárka Parkanová, Gabriela Hloz, Andrea Špinarová
Píseň: Jan Wdowyczyn
Namluvili: Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml 
Rubriku angličtiny namluvila: Charlotte Fairman

Časopis vzniká ve spolupráci se studiem Beep.

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *