ČASOPIS KOUZELNÉ ČTENÍ - ČÍSLO 9

3-7
 

V tomto čísle mluvicího časopisu se vydáte do popleteného pohádkového lesa, zjistíte spoustu zajímavostí o sportu, dozvíte se, jak se slaví Vánoce v jiných zemích, zacvičíte si s kašpárkem a naučíte se anglickou abecedu.

kód produktu: 38335 koupit u albi

Popis produktu

První časopis, který mluví! Ponořte se naplno do světa Kouzelného čtení s časopisem, který poučí i pobaví. Na jeho stránkách vás budou provázet sourozenci Ema a Albert. 

V tomto čísle se s nimi vydáte do popleteného pohádkového lesa, zjistíte spoustu zajímavostí o sportu, dozvíte se, jak se slaví Vánoce v jiných zemích, zacvičíte si s kašpárkem a naučíte se anglickou abecedu.

Zábavu, kterou nabízí knihy a hry nyní najdete na jednom místě. Kromě toho si děti mohou zacvičit jógu, zažít komiksové dobrodružství s Emou a Albertem, pomoct papouškovi vyřešit detektivní případ, nebo si procvičit mozek nad kvízy a jemnou motoriku při tvoření a plnění úkolů.

V časopise najdete několik stálých rubrik – mezi nimi detektivní příběh, komiks, vaření, cvičení, obrázkové čtení s úkolem nebo angličtinu. Součástí každého čísla je také hra a vystřihovací aktivita. 

Díky kvalitnímu papíru, na kterém je časopis vytištěn, je možné do něj také malovat. Aby však tužka mohla mluvit, je důležité nepřekrýt tmavou barvou ta místa, která k tomu nejsou dle zadání jednotlivých rubrik určená. 

Toto číslo časopisu obsahuje téměř 2000 zvuků a replik.

Vydání: Zima 2022, Praha
Čtvrtletník, ročník 3.
ISSN 2695-0189

Ilustrace: Lenka Dřízhalová, Alžběta Zatloukalová Göbelová, Alexandra Májová, Gabriela Hloz, Milan Starý 
Titulní ilustrace: Gabriela Hloz
Texty: Blanka Kardová, Lucie Krystlíková, Martina Ležáková, Alexandra Lopez-Nadal, Šárka Parkanová, Gabriela Hloz, Andrea Špinarová
Píseň: Jan Wdowyczyn
Namluvili: Veronika Khek Kubařová, Matouš Ruml 
Rubriku angličtiny namluvila: Charlotte Fairman

Časopis vzniká ve spolupráci se studiem Beep.

 

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *