Nechte knihy mluvit

Co je kouZelné čtení?

UNIKÁTNÍ VZDĚLÁVACÍ KONCEPT

 

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte.

Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary.

Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Starší děti i dospělé pak zcela jistě zaujme interaktivní Atlas světa či zvířat nebo kniha na výuku angličtiny. Uživatelé jistě ocení fakt, že knihy jsou namluveny populárními interprety, jako jsou Josef Somr, Otakar Brousek mladší či Zora Jandová.

Jak kouzelné čtení funguje a jak to využít?

TUŽKA, KTERÁ DOVEDE ČÍST KNIHU A PTÁT SE...

 

Je to velmi jednoduché, elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže.

V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku.  

Elektronická tužka má i další doplňkové funkce. Díky vestavěné paměti ji můžete používat jako MP3 přehrávač nebo USB paměť.  Tužka má také funkci pro záznam zvuku. Za pomocí speciálních samolepících štítků si tak můžete namlouvat vlastní audio knihy.

ELEKTRONICKÁ ALBI TUŽKA E8800

NOVÁ VERZE S DVĚMA TLAČÍTKY

V prodeji je v současnosti už pouze tato verze elektronické Albi tužky s označením E8800. Tužka má dvě tlačítka,
menší nahoře je určeno pro opakované přehrávání posledních zvuků, tužka má navíc oproti starší verzi i tlačítko na ovládání hlasitosti a posunování MP3 stop.
Nová verze kouzelné Albi tužky je o něco menší, lehčí a dětem se lépe drží.

 

ELEKTRONICKÁ ALBI TUŽKA E9800

STARŠÍ VERZE S JEDNÍM TLAČÍTKEM

První verze elektronické Albi tužky s označením E9800, která již není v prodeji. Tužka má pouze jedno tlačítko,
chybí tlačítko pro opakované přehrávání posledních zvuků, tužka chybí i boční tlačítko na ovládání hlasitosti a posunování MP3 stop.

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *