DOBYVATELÉ PIRÁTSKÉHO POKLADU

8+
 

Interaktivní dobrodružná výprava za pirátským pokladem pro děti od 8 let.

kód produktu: 17391 koupit u albi

Popis produktu

VÝPRAVA ZA POKLADEM

Další kniha z edice Kouzelné čtení zavede děti od 8 let na dobrodružnou výpravu za pokladem. Na každé stránce na ně čeká hádanka, která jim pomůže odhalit část šifry potřebné k objevení pirátského pokladu. 

Staň se součástí příběhu! Tato kniha není jen obyčejným vyprávěním o cestě za pokladem kapitána Farrowa. Máš jedinečnou možnost podstoupit dobrodružnou výpravu, na jejímž konci tě čeká poklad. Ale nebude to jednoduché. Budeš muset čelit i mytologickým postavám. Je potřeba získat šifru a také správně zvolit osobu, která ti k pokladu dopomůže. Důležitá však bude i tvá pozornost, paměť a dedukce. Hodně štěstí!

PARAMETRY PRODUKTU

Kniha obsahuje přes 400 zvukových stop.
Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.
ISBN 978-80-88403-92-0

Ilustrace: Lucie Jašková
Text: Lucie Krystlíková
Redakce obsahu: Aneta Surovčáková
Namluvili: Tereza Chudobová, Vasil Fridrich, Miloš Vávra
 

ZÍSKALI JSTE ŠIFRU? STÁHNĚTE SI SVŮJ POKLAD

Pokud si myslíte, že se vám podařilo získat správnou šifru, zkuste si stáhnout následující soubor a poklad odemknout. Šifra se skládá ze tří slov, která jsou oddělená mezerou a není v nich použita diakritika. Šifra tedy vypadá například takto: pirat cvaka celisti. Své štěstí zkuste zde - stáhnout si svůj poklad.

Poklad je ve formátu ZIP, který dovede rozbalit jakýkoliv program pro práci se soubory - například Průzkumník Windows nebo Total Commander. 

 

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *