EVROPA NA TALÍŘI

6-12
 

Interaktivní mluvící kniha Evropa na talíři z edice Kouzelné čtení je plná jídla, vtipu a cestování po nejznámějších evropských zemích.

kód produktu: 16582 koupit u albi

Popis produktu

evropská kuchyně

Interaktivní kniha Evropa na talíři z edice Kouzelné čtení je určená pro děti od 6 do 12 let, které zavede do kuchyní nejznámějších evropských zemí a představí jim typické místní pokrmy. V knize nechybí barevné ilustrace, zajímavé dialogy ani vědomostní kvízy na ověření vašich znalostí. 

Sourozenci Laura a Oliver milují cestování. Proto se vydali na cestu po evropských zemích, do kterých je pozvali jejich kamarádi šéfkuchaři. Přidejte se k nim a zjistíte, na čem si pochutnávají v Itálii, Francii, Španělsku, Velké Británii, Švédsku, Maďarsku nebo Řecku. Navíc si s nimi můžete jejich nejoblíbenější recepty i uvařit. Knížku plnou jídla, vtipu a cestování pro vás připravila zkušená rodičovská a foodblogerská dvojka Kuba a Blanka.

PARAMETRY PRODUKTU

Kniha Evropa na talíři obsahuje přes 2 500 zvuků a textů.
Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.
ISBN 978-80-88403-09-8

Ilustrace: Jan Laštovička
Text: Kublanka
Odborná korektura: Lukáš Uher
Namluvili: Matěj Ruppert, Michaela Maurerová, Martin Písařík, Matylda Königová a Petr Kult

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *