GLÓBUS

Bestseller  

Nejnovější verze interaktivního mluvicího Glóbusu z edice Kouzelné čtení má stabilnější podstavec a jasnější barvy. Glóbus funguje s Albi tužkou, která vám poví zajímavé informace i hlavní města jednotlivých států světa. Znalosti si ověříte v zábavném kvízu.

kód produktu: 89992 koupit u albi

Popis produktu

Prozkoumejte celý svět s interaktivním svítícím glóbem od Albi! Zjistěte o zemích a městech to, co vám běžný globus neřekne. Ověřte si svoje znalosti v zábavných kvízech a hrách.

Nebeský glóbus údajně používal už slavný matematik, fyzik a astronom Archimédés ve 3. století před naším letopočtem. Asi by ho nikdy nenapadlo, že jednou bude glóbus i mluvit. Pomocí Albi tužky můžete interaktivní glóbus rozmluvit a dozvíte se mnoho užitečných a zajímavých informací o téměř 200 zemích světa. Dokážete poznat hymny všech států světa?

Společnost Tecnodidattica vyvinula tento produkt ve spolupráci s předními odborníky v oblasti geografie. Díky tomu jsou data použitá pro glóbus co možná nejpřesnější a nejaktuálnější. 

Nová verze interaktivního Glóbusu 4.0 má:

  • těžší stabilnější podstavec
  • ovládací panel přímo na podstavci
  • jasnější sytější barvy
     

Parametry glóbusu

Výška glóbusu 41 cm, průměr 30 cm, měřítko 1:42 000 000.

Balení obsahuje: glóbus s politickou mapou a popisem v českém jazyce, podstavec, rameno/poledník, USB kabel včetně přepínače, návod k použití a bezpečností pokyny. Součástí balení není AC/DC adaptér! Lze využít adaptér, který jste zakoupili v balení s Albi tužkou. 
 

PROZKOUMEJTE GLÓBUS

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Zvukový soubor lze použít pro Glóbus 2.0, 3.0 i 4.0. 

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *