PŘÍRODOVĚDA 1. VYDÁNÍ

8+
Pro
školáky
 

Moderní interaktivní učebnice Přírodověda z edice Chytrý školák shrnuje to nejdůležitější z učiva přírodovědy pro 4. a 5. ročník ZŠ.

kód produktu: 22517 koupit u albi

Popis produktu

přírodověda pro 4. a 5. třídu

Moderní interaktivní učebnice Přírodověda z edice Chytrý školák shrnuje to nejdůležitější z učiva přírodovědy pro 4. a 5. ročník ZŠ a je tak vhodným doplněním školních učebnic. Díky elektronické tužce se děti mohou učit samostatně, interaktivně a zábavně.

Tato moderní učebnice je určená všem chytrým školákům, kteří se chtějí zábavnou formou seznámit s předmětem přírodověda. Prostřednictvím vtipných ilustrací a množství nevšedních fotografií děti rychleji proniknou do učební látky. Učivo si mohou zopakovat pomocí kvízů. Důraz je kladen na praktické využití získaných znalostí.

Kniha Přírodověda obsahuje 15 kapitol - kromě klasických témat, jako je nauka o zvířatech, rostlinách nebo o lidském těle, se publikace věnuje i různým zajímavostem, např. ze světa pod mikroskopem či z návštěvy ZOO.

PARAMETRY PRODUKTU

Kniha obsahuje téměř 2 600 zvukových stop.
ISBN 978-80-88403-84-5

Namluvili Vladimír Kořen, Sabina Laurinová a Michal Stejskal.
Text: Mgr. Dagmar Jandová
Ilustrace: Milan Starý

Vzniklo ve spolupráci se studiem SoundLab.
 

ZVUKOVÝ SOUBOR pro 2. vydání knihy

Pokud máte 2. vydání knihy (viz zadní strana obalu knihy), stáhněte si prosím zvukový soubor pro 2. vydání.

SOUBOR JE KE STAŽENÍ ZDE!

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *