STAROVĚKÉ ŘECKO

8+
 

Dějiny starověkého Řecka už tě netrpělivě čekají. Seznam se s bájnou Afroditou nebo Pegasem, potkej Pythagora nebo Aristotela.

kód produktu: 35653 koupit u albi

Popis produktu

Kouzelné dvoulisty - STAROVĚKÉ ŘECKO

Do rukou se ti právě dostal interaktivní dvoulist, se kterým se vmžiku ocitneš ve starověkém Řecku. Zábavnou formou se dozvíš plno zajímavých informací o bájném Diovi, Aréovi nebo Afroditě. Seznámíš se s mnoha mytologickými postavami jako je Pegas nebo kentaur. Pronikneš do tajů spartské armády, poznáš athénskou demokracii a zjistíš, jak by se ti líbila spartská výchova. Cestou za poznáním potkáš slavné osobnosti jako Helenu, Aristotela či Pythagora. Dějiny tě už netrpělivě čekají…

sestav si vlastní mluvící encyklopedii

Kouzelné dvoulisty nabízejí detailní pohled na témata napříč lidským věděním. Vyber si, která z nich bude tvoje encyklopedie obsahovat. Listy sbírej a zakládej do pořadače, do kterého si můžeš pomocí Albi tužky zaznamenat vše, co si pamatuješ.

PARAMETRY dvoulistu

Obsahuje přes 900 zvukových stop
ISBN 978-80-88317-23-4
ISBN 978-80-88317-17-3 (soubor)

Namluvili: Vendula Fialová a Ondřej Havel
Ilustrace: Antonín Šplíchal
Text: Monika Poláčková

Vzniklo ve spolupráci se studiem Soundlab.

DOPLŇKOVÝ ZVUKOVÝ SOUBOR KE STAŽENÍ

Pro samolepky k dvoulistům je k dispozici zvláštní zvukový soubor, který si do tužky uložte společně s hlavním zvukovým souborem.

SOUBOR JE KE STAŽENÍ ZDE!

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *