SVĚT ZVÍŘAT

5–99 let
Znáte
z tv
Novinka
 

Ponořte se do světa zvířat! Seznamte se se zvířaty ze všech koutů světa a zjistěte, jaké zvuky vydávají, čím se živí nebo čím jsou jedinečná.

kód produktu: 84332 koupit u albi

Popis produktu

KOUZELNÉ ČTENÍ VE SVĚTĚ ZVÍŘAT

Kniha vás tématicky provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném prostředí žijí, jak se jmenují, jaké zvuky vydávají a čím jsou zajímavá. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů, které jsou vždy rozděleny do tří kategorií: najdi zvíře podle názvu, najdi zvíře podle zvuku, najdi zvíře podle zajímavosti. 

Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml.

PARAMETRY PRODUKTU

Kniha obsahuje přes 900 zvuků a textů. 
Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem. 
ISBN 978-80-87958-00-1

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY - OPRAVA ZVUKOVÉHO SOUBORU

Omlouváme se, ale u některých elektronických Albi tužek došlo ke špatnému nahrání zvukového souboru ke knize Svět zvířat. Jedná se o chybu, kterou snadno opravíte následujícím postupem:

  1. připojte tužku kabelem k počítači
  2. smažte z tužky soubor Svet_zvirat.bnl
  3. stáhněte a uložte si do počítače z webových stránek http://www.kouzelnecteni.cz/stahnout-audio-soubor/ nový audio soubor - Svet_zvirat.bnl
  4. vložte stažený (uložený) audio soubor do tužky
 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *