Tolki - Kouzelné čtení pro dospělé

 

 

 

 
Seznamte se s Tolki

 

Tolki je unikátní zábavně-vzdělávací koncept, díky kterému se nejen dospělí poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Knížky z této edice vytváříme tak, aby byly vhodné nejen pro dospělé, ale i pro starší děti.

Tolki umí díky interaktivní tužce vyprávět příběhy, obsahuje zábavné vzdělávací nebo postřehové kvízy, a k tomu přináší spoustu doplňujících informací. 

Elektronická tužka funguje se všemi produkty z edice Tolki i z edice Kouzelné čtení, a navíc nabízí doplňkové funkce. Můžete ji používat jako zjednodušený MP3 přehrávač, USB paměť nebo pro záznam zvuku. S pomocí speciálního audiobloku si tak můžete nahrávat svůj hlas a sledovat své prokroky například v angličtině.

Funkce Bluetooth přináší rozšířené možnosti poslechu zvuku přes bezdrátový reproduktor nebo bezdrátová sluchátka.

 

 

 

 

 
Jak funguje Albi tužka Tolki?

 

Elektronická tužka funguje na principu optického senzoru pro čtení skrytých kódů. Díky senzoru dovede tužka číst zajímavosti i celé texty, přehrávat konkrétní zvuky a písně nebo si s vámi zahrát kvíz.

Tužka načte knihu prostřednictvím zapínacího tlačítka - při druhém dotyku vám tužka sdělí informace o významu ikon, které se v knize vyskytují. Jejich přehled a vysvětlení jejich funkcí najdete i na zadní straně každé knihy. 

V knihách najdete ikony pro základní i doplňující informace, pro zvuky a písně, pro dialogy, pro zábavné testy a kvízy. Samozřejmostí jsou možnosti zastavit přehrávání, opakovat jej a ovládat intenzitu hlasitosti.

 

 

 

 
Angličtina pro samouky - představení první Tolki sady s novou tužkou

 

Interaktivní mluvící kniha Angličtina pro samouky z edice Tolki v sadě s novou elektronickou tužkou seznámí dospělé jedince či starší děti s anglickými slovíčky a frázemi užitečnými při cestování.

 

 
 
 
 
 

 

 

 
Co najdete v krabici Tolki?

 

V krabici Tolki najdete samozřejmě novou elektronickou Albi tužku 2.0 s bluetooth, nabíječku a kabel. Balení obsahuje Průvodce světem Tolki se základními informacemi, jak s tužkou pracovat a Tolki Audio blok pro záznam vlastních nahrávek. Součástí balení je mluvicí interaktivní učebnice Angličtina pro samouky.

 
 

 

 

 

 

 
Albi tužka 2.0 - popis částí

 

1 – Tlačítko zapnutí/vypnutí, přehrání souboru MP3
2 – Zdířka pro reset tužky
3 – LED indikátor (nabíjení, slabá baterie, vyhledávání a připojení bluetooth zařízení)
4 – USB-C slot pro nabíjení
5 – Uzavřený slot pro paměťovou kartu
6 – Zvýšení hlasitosti/posun na další skladbu MP3
7 – LED podsvětlení tužky (indikátor provozu tužky)
8  – Optický senzor
9 – Snížení hlasitosti/posun na předchozí skladbu MP3
10 – Zdířka pro 3,5 mm jack (sluchátka nebo reprduktor)
11 – Tlačítko pro opakování/aktivaci Bluetooth
12 – Reproduktor
13 - Otvor pro připevnění šňůrky

 

 

Ve špičce tužky je optický
senzor, který čte skryté
kódy v knihách
 

 

Audio soubory ke knihám lze
bezplatně stahovat do tužky
na www.kouzelnecteni.cz

 

Bluetooth pro připojení
bezdrátových sluchátek
nebo reproduktoru

 

Tolki tužka disponuje kvalitním
reproduktorem, který zajistí
vysokou kvalitu zvuku

 

 

Albi tužka obsahuje 16 GB MicroSD paměťovou kartu, disponuje konektorem USB 2.0 pro vysokorychlostní připojení, vestavěnou dobíjecí baterii Li-ion 365 mA/3,7 V. V balení samozřejmě najdete i nabíječku 500 mA/5V. Tužka vydrží v provozu na jedno nabití až 8 hodin. Potom stačí tužku připojit kabelem do zásuvky nebo počítače, kde se znovu dobije.

 

 

 

 

 

 

 

 
Máte chuť to zkusit?

 

V nové edici Tolki jsme právě vydali set Angličitna pro samouky s novou tužkou. Ale pokud chcete, můžete si koupit pouze knihu, která bude bez potíží fungovat s Albi tužkou z Kouzelného čtení. Je to na vás.

Novou tužku a knihu Tolki si můžete koupit u nás na e-shopu nebo na všech prodejnách Albi.

 

Podívám se

 

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *