Rychlý průvodce Kouzelným čtením - videa a videonávody

Kouzelné čtení - chytrá zábava

Čtení s elektronickou ALBI tužkou není žádná věda. Stáčí pár chvilek a už si můžete užívat dobrodružství v džungli ve Světě zvířat, zkoušet své zeměpisné znalosti v Atlasu světe nebo si hrát s dětmi v napínavé pohádce O perníkové chaloupce.

Kouzelné čtení - NÁVOD K POUŽITÍ

Zábava s Kouzelným čtením není nic složitého. Chcete si nahrát nový soubor ke knize, nabít tužku nebo aktualizovat firmware tužky na novou verzi? Podívejte se na krátké video, jak na to - přehledný návod ke Kouzelnému čtení od A do Z.

Atlas světa

Objevte krásy naší planety! Seznamte se se všemi kontinenty a oceány světa. Zjistěte, jak se všechny státy a jejich hlavní města jmenují a jaké zajímavosti můžete v jednotlivých státech obdivovat.

Hravé učení pro nejmenší

S Hravým učením se děti nenásilnou formou naučí poznávat čísla, písmena, barvy, tvary a získají spoustu dalších informací, které slouží k jejich rozvoji. 

NA FARMĚ - 3D PUZZLE 

Mluvící hra, která děti nepřestane bavit. Složte si vlastní interaktivní farmu s umělými zvířátky a objevujte kouzlo života na vesnici. Co se na farmě pěstuje? Jaká zde žijí zvířata? Co je to rumpál? Učte se zábavně.

Svět zvířat z edice kouzelné čtení

Osm různých prostředí, 900 zvuků a textů - interaktivní kniha z edice Kouzelné čtení ze světa zvířat. Projděte se džunglí, pouští nebo se ponořte do severního ledového oceánu. Své znalosti si můžete prověřit pomocí zábavných kvízů... 

O perníkové chaloupce z edice Kouzelné čtení

Interaktivní pohádka pro děti s ilustracemi Ladislavy Pechové. Přes 250 zvuků a textů v pohádce namluvené Zorou Jandovou a Josefem Somrem.

Kouzelné hudební nástroje - Piano a bubny

První sada interaktivních hudebních nástrojů z edice Kouzelné čtení. Zahrajte si na piano nebo bubny s elektronickou Albi tužkou. Skvělá zábava pro děti - hudební nástroje, které nezaberou příliš místa a báječně hrají.

Kouzelné samolepky

Kouzelné samolepky jsou unikátní samolepky s patentovanou technologií, které umožňují nahrávat do elektronické ALBI tužky zvukové záznamy.

 
 

DÁREK K ALBI TUŽCE

Zadejte dárkový kód

Vkládání dárkových kódů do sad s tužkami bylo ukončeno. Děkujeme za pochopení. Formulář je k dispozici pro ještě neuplatněné kódy našich zákazníků.

SKVĚLÉ, KÓD JE V POŘÁDKU! TEĎ UŽ JENOM VYPLŇTE ÚDAJE PRO DORUČENÍ DÁRKU!

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné *